با استفاده از امکانات فروشگاه سایت صوتی ها ، می توانید فایل های صوتی ، موزیک ویدئو و آلبوم های خود را قیمت گذاری نموده و به کاربران خود و کلیه کاربران صوتی ها عرضه نمایید.

برای استفاده از این امکان در سایت صوتی ها ، کافیست هنگام آپلود فایلهای خود ، در فیلد قیمت گذاری ، قیمت فایل خود را به تومان وارد کرده و اطلاعات فایل را تکمیل نموده و بارگذاری نمایید .

در اینصورت و بعد از بارگذاری ، فایل در صفحه اختصاصی شما ، در بخش فروشگاه صوتی ها و همچون دیگر فایل ها در ژانر متناسب با فایل ، منتشر شده و با یک دکمه خرید نارنجی رنگ ، از بقیه فایلهای موجود جدا میگردد.

  • به جهت احترام به حقوق کاربران و خریداران ، فروشگاه فایلهای صوتی در سایت صوتی ها به گونه ای طراحی شده است که کاربران قبل از خرید می توانند 10 درصد فایلی را که در نظر دارند آن را خرید کنند را گوش داده و به محض رسیدن به انتهای 10 درصد پخش شده ، در صورتیکه کاربر وارد محیط کاربری شده باشد به صفحه پرداخت هدایت شده و کاربران میهمان به صفحه ورود به سایت صوتی ها منتقل میشوند.
  • ضمنا شما می توانید با استفاده از فیلد دموی فایل ، بخشی از فایل را از قبل آماده کرده و به این بخش اضافه نمایید . با اینکار کاربر دموی فایل شما را قبل از خرید گوش خواهد داد و سیستم 10 درصد دموی فایل پیش فرض با آپلود فایل دمو توسط شما غیرفعال میگردد.

با این روش کاربران می توانند از کیفیت و محتوای فایلی که در نظر دارند آن را خریداری نمایند مطمئن شده و سپس اقدام به خرید نمایند.

در حال حاضر کارمزد سایت صوتی ها از فروش فایلها ، 10 درصد ارزش هر فایل می باشد که مالک فایل می تواند پس از رسیدن به حد نصاب تعیین شده در بخش تسویه حساب ، درخواست تسویه خود را ارسال نموده و درآمد خود را پس از کسر کارمزد، دریافت نماید.

شما کاربر محترم می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه من در منوی شخصی خود ، از روند فروش و کسب درآمد خود مطلع شده و آمار و اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید.

  • لازم به ذکر است فایلهای قیمت گذاری شده از سوی کاربران ، باید دارای محتوای مناسب ، با کیفیت و متناسب با ژانر انتخاب شده باشد. برای حصول اطمینان از این موضوع ، کارشناسان صوتی ها فایلهای بارگذاری شده در فروشگاه صوتی ها را بازبینی نموده و در صورت مغایرت با قوانین سایت صوتی ها و قوانین مربوط به فروش فایل در سایت صوتی ها ، اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

همواره پس از بارگذاری فایل توسط هر یک از کاربران، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش فایلهای بارگذاری شده نزد صوتی ها محفوظ است.

بعدی
loading....