با توجه به تجربیات موجود و پتانسیل های فنی گروه کومه ، بر آن شدیم تا بستری مناسب جهت ارتباط بین هواداران ، تولید کنندگان ، ناشرین و هنرمندان موسیقی در سطح کشور ایجاد نماییم .

در حال حاضر بستر های متعددی ایجاد شده ، اما در صوتی ها ، امکانات ویژه و منحصر بفردی را ارئه نموده ایم .

در صوتی ها این امکان بوجود آمده تا همچون یک شبکه اجتماعی ، کاربران ، هنرمندان ، هواداران ، ناشرین و تولید کنندگان موسیقی ، از کلیه عملکردهای یکدیگر مطلع شده و در سریعترین زمان ممکن در جریان امور یکدیگر قرار بگیرند .

در بستر صوتی ها ، امکان خرید و فروش فایلها هم پیش بینی گردیده است .

در صوتی ها می توانید فایلهای موسیقی خود را به اشتراک گذاشته و یا از فروش آنها درآمد کسب کنید . فایل را آپلود کرده ، مبلغی برای آن تعیین نموده و نتایج فروش را در پنل خود مشاهده و پیگیری می نمایید .

این امکان ، بستری مناسب برای تولیدکنندگان ، ناشرین و هنرمندان میباشد تا بتوانند بصورت کاملا قانونی و با رعایت اصول کپی رایت نسبت به فروش فایلها ، آلبومها و یا موزیک ویدئو های خود اقدام کنند .

از آنجاییکه در ابتدای راه هستیم ، از کلیه همراهان گرامی تقاضا مندیم ضمن توجه به توصیه های مسئولین سایت ، نسبت به رعایت مقررات مربوطه توجه کافی را داشته باشید. برخی از نکات قابل توجه عبارتند از:

  • سایت صوتی ها نیز مشمول قوانین جاری کشور می باشد لذا از کاربران گرامی خواهشمندیم تا نسبت به رعایت قوانین مذکور اقدام نمایند در غیر این صورت مسئولیتهای مربوطه مستقیماً متوجه ایشان خواهد بود.
  • رعایت شئونات اسلامی _ اخلاقی و ملی در فایلهای به اشتراک گذاشته از اهمیت خاصی برخوردار است و عدم توجه به آن ، موجب حذف فایل یا فایلهای مربوطه خواهد شد.
  • به اشتراک گذاری فایلهایی که مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور و مصداق توهین به نظام، شخصیت های مذهبی، کشوری و لشگری می باشد ممنوع است.با توجه به کنترل کلیه گزارشات فایلهای به اشتراک گذاشته شده ،چنانچه فایلی شامل موارد فوق باشد، از سایت حذف خواهد شد.
بعدی
loading....